www.cvonline.hu

Értékesítő

Nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoport magyarországi ipari gáz- és egészségügyi gázeszközök forgalmazásának területére munkatársat keres

Értékesítő

munkakörbe.

Feladatok:

  • Vevőkkel való kapcsolattartás, árajánlat készítése
  • A cég koncepciójának, termékeinek és szolgáltatásainak bemutatása, értékesítése az új és meglévő ügyfelek számára
  • A területhez tartozó vevők teljes körű gondozása, folyamatos kapcsolattartás
  • Meglévő és jövőbeli ügyfelek üzletmenetének figyelemmel kísérése és folyamatos tanácsadás
  • Növekedési lehetőségek feltárása a saját területen, akció tervek kidolgozása, stratégiai szemléletű gondolkodásmód alkalmazása
  • Marketing jellegű promóciókra javaslattétel
  • Összefüggő tevékenység dokumentálása, meeting memo, CRM
  • Kapcsolattartás külföldi beszállítókkal

Amit kérünk:

  • Főiskolai / Egyetemi diploma műszaki vagy kereskedelmi területen
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Nagyfokú munkabírás
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Önálló, precíz munkavégzés, proaktivitás
  • Kitartó, rugalmas, cél- és sikerorientált hozzáállás
  • Eredményorientált, dinamikus személyiség

Előnyt jelent:

  • Hasonló pozícióban eltöltött munkaviszony

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi háttér, karrierlehetőség
  • Rálátás az üzleti folyamatokra
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Cafeteria

Egyéb:

  • Határozatlan idejű szerződés

Munkavégzés helye:

  • Halásztelek, Pest megye

Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzát küldje meg részünkre. Egy-két éves munkatapasztalattal rendelkező munkavállalók jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye Halásztelek, Pest megye
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Mérnök / Műszaki, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Határozatlan idejű, Teljes munkaidő
Régió Halásztelek