Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Értékesítő - Üzletkötő

International Cert Hungary Kft.
Hozzáadva 2012.05.14.
Hirdetés azonosító: 401043
lejárt

Feladatok:

  • A cég értékesítési tevékenységének támogatása
  • Kapcsolattartás a potenciális ügyfelekkel
  • Hideghívások kezdeményezése telefonon
  • Tárgyalások előkészítése
  • Adatgyűjtés- és rögzítés, adatbázis karbantartás
  • Nyilvántartások naprakészen tartása
  • Piackutatások elvégzése
  • Egyéb értékesítést támogató tevékenységek elvégzése

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú kereskedelmi végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook/Outlook Express, Internet, statisztikai kalkulációk)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat szükséges
  • Értékesítés orientált szemlélet
  • Pontos, alapos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Stressz tűrő képesség
  • Jó együttműködési készség
  • Nagyfokú kreativitás
  • Dinamikus, sikerorientált személyiség

Előny:

  • Idegen nyelvtudás (angol, német)
  • Igényes megjelenés
  • Próba idő alatt számlaképesség és saját gépkocsi

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Biztos háttér
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Az egész ország területe
Munkaidő: Teljes vagy részmunkaidő
Munkába állás kezdete: Azonnal
Jelentkezés: Email-ben az Üzletfejlesztési osztály számára címezve

Munkavégzés helye:
Országos
Kategória
Szolgáltatás / Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat, Kereskedelem / Értékesítés
Vezetői engedély
Szükséges
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Zala, Veszprém, Vas, Szabolcs-Szatmár-Bereg, ... Pest, Komárom-Esztergom, Jász-Nagykun-Szolnok, Heves, Hajdú-Bihar, Győr-Moson-Sopron, Fejér, Csongrád, Borsod-Abaúj-Zemplén, Bács-Kiskun, Somogy, Tolna, Nógrád, Békés, Baranya, Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése