www.cvonline.hu

Értékesítő - Üzletkötő

  • A hirdetés 1744 napja lejárt

Feladatok:

  • A cég értékesítési tevékenységének támogatása
  • Kapcsolattartás a potenciális ügyfelekkel
  • Hideghívások kezdeményezése telefonon
  • Tárgyalások előkészítése
  • Adatgyűjtés- és rögzítés, adatbázis karbantartás
  • Nyilvántartások naprakészen tartása
  • Piackutatások elvégzése
  • Egyéb értékesítést támogató tevékenységek elvégzése

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú kereskedelmi végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook/Outlook Express, Internet, statisztikai kalkulációk)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat szükséges
  • Értékesítés orientált szemlélet
  • Pontos, alapos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Stressz tűrő képesség
  • Jó együttműködési készség
  • Nagyfokú kreativitás
  • Dinamikus, sikerorientált személyiség

Előny:

  • Idegen nyelvtudás (angol, német)
  • Igényes megjelenés
  • Próba idő alatt számlaképesség és saját gépkocsi

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Biztos háttér
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Az egész ország területe
Munkaidő: Teljes vagy részmunkaidő
Munkába állás kezdete: Azonnal
Jelentkezés: Email-ben az Üzletfejlesztési osztály számára címezve