www.cvonline.hu

Értékesítő munkatárs

Laboratóriumi, analitikai műszerek és tartozékok forgalmazásával foglalkozó, számos piaci szegmensben vezető szerepet betöltő
magyar tulajdonú vállalkozás keres
gyakorlati tapasztalattal és megfelelő szaktudással rendelkező

Értékesítő munkatársat

Feladatok:
•    A cég által forgalmazott termékek megismerése és értékesítése a piacon
•    Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, partnerekkel az egész ország területén
•    Potenciális leendő vevők felkutatása és megnyerése országos szinten
•    Árajánlatok és kísérő dokumentációk készítése
•    Pozitív ügyfélkapcsolatok kiépítése és fenntartása az ügyfelek elvárásainak pro-aktív felismerésével
•    Az ügyfelek elégedettségének fokozását elősegítő tevékenységek tervezése, szervezése

Elvárások:
•    Felsőfokú vegyipari vagy műszaki végzettség
•    Legalább 3 éves gyakorlat a gyógyszeripari, vegyipari, élelmiszeripari analitikai kémiai szakterületek valamelyikén
•    Több éves értékesítői gyakorlat, tapasztalat
•    Kiemelkedő értékesítői kompetenciák (kommunikáció, kapcsolatépítés, problémamegoldás, meggyőzőképesség)
•    Tárgyalóképes angol nyelvtudás
•    Felhasználói szintű PC ismeretek
•    B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
•    Budapesti központú országos lefedettéségű munkavégzés
•    Felelősségteljes, önálló, dinamikus munkakör
•    Versenyképes bér, cégautó és teljesítmény arányos további juttatások
•    Változatos feladatok

Amennyiben kedveli a nagy önállóságot igénylő, sok kihívást jelentő munkát, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét 2012. március13.-ig  az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar, Mérnök / Műszaki, Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest