x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Értékesítő munkatárs

Hozzáadva 2012.03.12.
Hirdetés azonosító: 374435
lejárt

Laboratóriumi, analitikai műszerek és tartozékok forgalmazásával foglalkozó, számos piaci szegmensben vezető szerepet betöltő
magyar tulajdonú vállalkozás keres
gyakorlati tapasztalattal és megfelelő szaktudással rendelkező

Értékesítő munkatársat

Feladatok:
•    A cég által forgalmazott termékek megismerése és értékesítése a piacon
•    Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, partnerekkel az egész ország területén
•    Potenciális leendő vevők felkutatása és megnyerése országos szinten
•    Árajánlatok és kísérő dokumentációk készítése
•    Pozitív ügyfélkapcsolatok kiépítése és fenntartása az ügyfelek elvárásainak pro-aktív felismerésével
•    Az ügyfelek elégedettségének fokozását elősegítő tevékenységek tervezése, szervezése

Elvárások:
•    Felsőfokú vegyipari vagy műszaki végzettség
•    Legalább 3 éves gyakorlat a gyógyszeripari, vegyipari, élelmiszeripari analitikai kémiai szakterületek valamelyikén
•    Több éves értékesítői gyakorlat, tapasztalat
•    Kiemelkedő értékesítői kompetenciák (kommunikáció, kapcsolatépítés, problémamegoldás, meggyőzőképesség)
•    Tárgyalóképes angol nyelvtudás
•    Felhasználói szintű PC ismeretek
•    B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
•    Budapesti központú országos lefedettéségű munkavégzés
•    Felelősségteljes, önálló, dinamikus munkakör
•    Versenyképes bér, cégautó és teljesítmény arányos további juttatások
•    Változatos feladatok

Amennyiben kedveli a nagy önállóságot igénylő, sok kihívást jelentő munkát, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét 2012. március13.-ig  az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
Gyógyszeripar / Vegyipar, Műszaki / Mérnök, Kereskedelem / Értékesítés
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Vezetői engedély
Szükséges
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése