www.cvonline.hu

Értékesítő / Kereskedő

A Pannon Csapágy Kft. az ipari karbantartási anyagok forgalmazása területén vezető pozícióban álló cég.

Folyamatosan bővülő feladataink ellátására

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • értékesítés (ajánlatok készítése, számlázás)
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • beszerzés, rendelésállomány kezelése
  • beszállítókkal való kapcsolattartás
  • új üzleti kapcsolatok kiépítése
  • termékmarketing feladatok

Elvárások:

  • lehetőleg felsőfokú végzettség
  • legalább középfokú német vagy/és angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • önállóság, pontosság
  • dinamikus munkavégzés
  • kereskedői szemlélet
  • jó kommunikációs képesség
  • kiváló együttműködő és problémamegoldó képesség
  • kitartás, kötelességtudat

Amit kínálunk:

  • főállású munkaviszony
  • versenyképes jövedelem
  • színvonalas, kulturált munkakörülmények
  • lendületes, fiatal csapat

Munkavégzés helye: Törökbálint

Kezdés: azonnal

Amennyiben Ön úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak, elhivatottságot érez az értékesítési munka iránt, kérjük, küldje el az önéletrajzát a lenti e-mail címre!

Munkavégzés helye Törökbálint
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Törökbálint