www.cvonline.hu

ERP Tanácsadó

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 407378

Szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • integrált vállalatirányítási rendszerek bevezetésében való részvétel,
  • tanácsadás nyújtása a rendszer ügyfél oldali kezelői számára,
  • a partner vállalatok dolgozói számára oktatások megtartása

Elvárások:

  • legalább 3 éves tapasztalat ERP tanácsadás területén
  • pénzügyi ismeretek
  • szakirányú felsőfokú végzettség (gazdasági, informatikai vagy műszaki)
  • B kategóriás jogosítvány
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességek
  • pontos, precíz munkavégzés
  • nyitott személyiség

Előnyt jelent:

  • logisztikai, ügyviteli, termelési ismertek
  • kommunikációképes angol és vagy román nyelvtudás
  • könyvelési ismeretek

Amit kínálunk:

  • fiatal, motivált csapatban való munkavégzés
  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igényének és a pozíció nevének tárgy menüben történő pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

További információkért érdeklődjön a 06/30/688-3238-as telefonszámon.