www.cvonline.hu

ERP bevezetési projekt szakértő

  • A hirdetés 739 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

gyakorlattal rendelkező munkatársakat keres

komplex

ERP bevezetési projektjébe szakértő

pozícióba.

A munkakör célja: A MÁV Csoport átfogó a komplex ERP projektjében való aktív, eredményes munka a vállalatirányítási rendszer bevezetésének határidőre történő elérése.

Főbb feladatok:

  • Szakértői közreműködés a pénzügyi-számviteli munkacsoportokban.
  • Operatív projektmunka.

A pozíció betöltésének feltétele:

  • Gazdasági vagy informatikai főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • ERP rendszer bevezetésében szerzett gyakorlat.

Hangsúlyos elvárások:

  • SAP rendszer legalább felhasználói szintű ismerete,
  • nagyvállalati környezetben szerzett gyakorlat, proaktivitás,
  • integrált szemlélet, interdiszciplináris gondolkodás és cselekvés,
  • lényegtartó, szakmaközi kommunikációs képesség,
  • rendszerező, szelektáló képesség,
  • problémamegoldó képesség, fókusztartás,
  • terhelhetőség, felelősségvállalás.

A munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2015. március 18.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó jelentkezését - a tárgyban az „ERP pénzügy-számvitel” megjelölésével - az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő