Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Épületüzemeltető / Épület-művezető

CPI Hungary Kft.-Épületüzemeltető / Épület-művezető
Hozzáadva 2013.05.10.
Hirdetés azonosító: 541645
lejárt

Az ABLON cégcsoport nemzetközileg elismert  ingatlanfejlesztő és beruházó cég a közép-európai térségben. Projektjei szinte az ingatlanfejlesztés teljes vertikumát felölelik, kezdve az "A"
kategóriás irodaházaktól, kiskereskedelmi projekteken, hoteleken, logisztikai parkokon át, egészen a lakóparkokig.

Az ABLON Kft. budapesti irodájába

Épületüzemeltető / épület-művezető

pozícióba munkatársakat keres.

Feladatok:

  • alvállalkozók koordinálása
  • karbantartói személyzet irányítása
  • időszakos karbantartások szervezése, ellenőrzése
  • kapcsolattartás az ingatlanok bérlőivel
  • karbantartási tervek, kimutatások, elemzések, költségtervek készítése és ellenőrzése
  • üzemeltetési költségek követése
  • hatósági ügyintézés

Minimális követelmények:

  • épületgépészeti vagy épületvillamossági irányú minimálisan középfokú végzettség technikusi képesítéssel és/vagy felsőfokú oktatási intézményben megszerzett abszolutórium
  • üzemeltetés, karbantartás és ingatlan fejlesztés területén szerzett gyakorlati tapasztalat
  • B kategóriájú vezetői engedély
  • jó kommunikációs készség, határozott fellépés
  • problémamegoldó képesség és rendszer-szemléletű gondolkodás

Előnyt jelent:

  • az építőiparral kapcsolatos jogszabályi alapismeretek
  • ArchiCad tervező program ismerete

Fényképes önéletrajzát és szakmai tapasztalatát igazoló dokumentumait az alábbi címre szíveskedjenek elküldeni.

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
Műszaki / Mérnök, Építés / Ingatlan, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Vezetői engedély
Szükséges
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése