www.cvonline.hu

ÉPÜLETFELELŐS

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.01.
Hirdetés azonosító: 435799

Győri Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • ipari csarnokok, valamint a bennük lévő műszaki létesítmények műszaki üzemeltetése, maximális rendelkezésre állás biztosítása
  • megbízóval történő kapcsolattartás
  • karbantartási projektek felügyelete

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség: épületgépész mérnök, gépész- vagy villamosmérnöki, valamint építészmérnöki végzettség
  • ipari létesítmények és épületek üzemeltetésében, karbantartásában szerzett 2-5 éves tapasztalat
  • minimum alapfokú német nyelvismeret
  • határozott fellépés
  • rugalmasság
  • terhelhetőség

Munkavégzés helye: Győr

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • kihívásokkal teli munkakör
  • Cafeteria, utazási hozzájárulás

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.