www.cvonline.hu

Építésvezető

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.08.22.
Jelentkezési határidő: 2014.06.24.
Hirdetés azonosító: 544717
lejárt

Tamási székhelyű építőipari Partnercégünk részére

munkatársat keresünk

Ref. 446

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Az egyes létesítmények kivitelezésének önálló irányítása

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Néhány év releváns szakmai gyakorlat
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szakirányú műszaki végzettség (egyetem vagy főiskola, esetleg szakirányú középiskola),
  • Ms-Office felhasználói szintű ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Önálló, precíz, gyors munkavégzés.

Előny

  • Tamási vagy környékbeli lakhely
  • Költségvetési, pályázat készítési és elszámolási gyakorlat
  • Nyelvtudás (elsősorban német vagy angol)

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Felelősségteljes szakmailag fejlődést biztosító munkakör
  • Fiatal, motivált csapat
  • Versenyképes javadalmazás

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu