www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.06.27.
Hirdetés azonosító: 407925

Ha Ön gépekkel és hozzájuk tartozó programokkal önállóan szeret dolgozni, akkor ez az ajánlat érdekes lehet!

Feladatok:
  • gyártóberendezések meghibásodásának hibaelemzése, hibafeltárása,
  • vezérlések, szabályozó és végrehajtó rendszerek javítása,
  • kisebb átalakítások, telepítési feladatok ellátása,
  • megelőző karbantartások elvégzése, karbantartási terv alapján,
  • közreműködés a gyártással, hibák elemzésében,
  • munkavédelmi és helyi szabályok betartása
Elvárások:
  • min. elektromos technikusi végzettség,
  • gyártósori gép karbantartásában szerzett gyakorlat,
  • Siemens PLC ismeretek (min. S7-SERV 1 és 2),
  • közép szintű angol nyelv ismeret (a munkavégzéshez elengedhetetlen az angol nyelvtudás),
  • önálló, precíz munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • hosszú távú munkavégzés,
  • fejlődési lehetőség,
  • stabil munkahelyi háttér.
Munkavégzés helye:
  • Mórahalom
Egyéb:
  • Referencia szám: ELEKT
Kapcsolat:
fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó angol és magyar nyelvű önéletrajzzal az szegedimunka@prohuman.hu email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Csongrád