www.cvonline.hu

Eladó

Az OREX Óra – Ékszer Kereskedőház Zrt.
az ékszer és óraforgalmazásában Magyarország piacvezető vállalata.

Az ország közel 50 pontján, jó minőségű, megbízható forrásból származó, a törvényi előírásoknak mindenben megfelelő arany és ezüst ékszerekkel,
órák és ajándékcikkek széles választékával fogadjuk ügyfeleinket.

Mindehhez fontosnak tartjuk az igényesen kialakított üzlethálózatot és a széleskörű szakmai ismeretekkel rendelkező személyzet meglétét.

Folyamatosan fejlődő szervezetünkbe új munkatársat keresünk,

Eladói munkakörbe

 Székesfehérvári üzletünkbe.

Az új kolléga feladatai:
•    Boltba érkező vevők szakszerű és udvarias kiszolgálása
•    Árurendezés, áruátvételben való közreműködés
•    A bolti adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
•    Pénztárkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása
•    Becsüsként termékek értékelése, törtaranyba való átvétele
•    Az üzlet belső és külső terének tisztántartása

Elvárásaink:
•    Ékszereladói,vagy kultúrcikk eladói, vagy  ékszer becsüsi végzettség feltétel
•    Ügyfélorientált gondolkodásmód
•    Jó kommunikációs készség
•    Egyszerre kedves és határozott fellépés
•    Megbízhatóság
•    Idegen nyelv ismerete és szépségiparban és/vagy ékszerkereskedelemben szerzett tapasztalatot, előnyként értékeljük

Amit kínálunk:
•    Korrekt fizetés, teljes munkaidős, vagy igény szerint, részmunkaidős munkaszerződéssel
•    Cafeteria
•    Stabil munkahelyi környezet
•    folyamatos képzések szakmán belül, fejlődési lehetőség

Amennyiben álláshirdetésünkkel felkeltettük az érdeklődését és rendelkezik a fent megnevezett végzettséggel, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát, rövid bemutatkozó levelét, a megpályázott pozíció és város megnevezésével, valamint fizetési igény jelölésével, az alábbi E-mail címre.

Munkavégzés helye Székesfehérvár
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Székesfehérvár