Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

DUNA HOUSE KARRIERPROGRAM

Golden-Immo Ingatlanforgalmazó Kft. (Duna House)-DUNA HOUSE KARRIERPROGRAM
Hozzáadva 2012.07.16.
Hirdetés azonosító: 418678
lejárt

Több pénzre, sikerre, biztonságra és mégis önállóságra vágyik? Nálunk megalapozhatja jövőjét, velünk Ön is sikeres lehet!

Ha Ön ambiciózus, vannak céljai és álmai,
szeret és tud kitartóan dolgozni,
jól kezeli a problémákat,
kreatív és pozitív kisugárzású,
könnyen megtalálja a közös hangot az emberekkel,
jól tárgyal,
akkor alkalmas lehet a pozícióra.

Ha Ön olyan munkát szeretne,
ahol keményen kell dolgozni,
de saját maga osztja be az idejét,
és szeretné, ha olyan vezetője lenne,
aki pontos szakmai tanácsokkal segíti a munkáját,
hozzáadva egy országos hálózat erejét, tapasztalatát,
szakmai, jogi és üzleti hátterét,
ahol a kereseti lehetőségének nincs felső határa,
akkor ez a munka Önnek való.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

Potenciális vevőink számára megtalálni a megfelelő ingatlant és az eladó piacképes ingatlanoknak vevőt találni.
Tárgyalásokat bonyolítani, lakásokat bemutatni, kapcsolatot tartani meglévő és új ügyfelekkel. Mindezt a hálózatunk 10 év alatt összegyűjtött tapasztalatának segítségével.

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információk:

Nálunk senki nem állítja, hogy ez könnyű munka, amivel könnyen lehet pénzt keresni!
Nehéz munka, de átlagon felüli keresetet tud elérni, mivel ehhez minden támogatást megkap. A siker csak Önön múlik!

Az „Év ingatlanosa” és a Superbrands díjakkal kitüntetett, Magyarország piacvezető, ingatlan és hitelközvetítéssel foglalkozó, országszerte 112 irodával, és közel 1100 értékesítővel rendelkező franchise hálózata kiemelkedő teljesítményt elérő, jelentős ügyfélforgalommal rendelkező irodája keres új munkatársat INGATLANREFERENS pozícióba.

Budapest
Kategória
Kereskedelem / Értékesítés, Építés / Ingatlan, Marketing / Reklám / Média / PR, Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése