www.cvonline.hu

Diszponens csoportvezető

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.03.30.
Jelentkezési határidő: 2012.09.16.
Hirdetés azonosító: 417348

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3-5 év termelővállalatnál, logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Készletgazdálkodási ismeretek
  • Aktív kommunikációs szintű német és angol nyelvtudás
  • Magas szintű Excel ismeret
  • SAP vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete

Előny:

  • Szakirányú végzettség
  • Csoportvezetői tapasztalat

Feladatok:

  • A gyártáshoz szükséges anyagok diszponálása
  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • A beszállítók értékelése
  • Beszállítói kapacitás elemzések készítése
  • A diszponensi csoport vezetése, munkájának koordinálása
  • Készletgazdálkodás, a meghatározott készlet szintek megtartása
  • Középtávú anyagrendelések tervezése

A munkáltató ajánlata:

  • Szakmai tapasztalattól függően, egyedi megállapodás szerinti személyi alapbér!
  • Széleskörű béren kívüli juttatások (bejárás-támogatás, cafeteria)!
  • Multinacionális környezet, fejlődési lehetőség!

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó multinacionális vállalat veszprémi gyáregységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)