www.cvonline.hu

Diákmunka, Úszómester

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 508050

Tatabányai partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel diák munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A fürdőző vendégek biztonságának biztosítása,
  • medencetérben elsősegélynyújtó feladatok ellátása,
  • a medencék rendeltetésszerű használatának felügyelete,
  • mentési eszközök készenlétben tartása,
  • a tevékenység kapcsán használt műszerek, berendezések, eszközök folyamatos felügyelete, napi karbantartása, ellenőrzése, meghibásodása esetén jelzés a felettesnek,
  • a napi munka végeztével a munkaterület rendben tartása.
Elvárások:
  • NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • betöltött 18 éves életkor
  • kiváló úszástudás
  • kitartás
  • elhivatottság
  • talpraesettség
  • Úszómesteri képesítés megléte
Amit kínálunk:
  • folyamatos munkavégzés,
  • mozgalmas környezet,
  • stabil hátterű vállalat,
Munkavégzés helye:
  • Tatabánya
Egyéb:
  • Munkaidő rugalmas
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése címen keresztül lehet a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.