www.cvonline.hu

Darukezelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 470725

Piacvezető logisztikai szolgáltató cég megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk Szigetszentmiklósra az alábbi pozícióba:

Darukezelő

Feladatok:
  • palettázó gép/daru szakszerű irányítása,
  • termékek fizikai mozgatása,
  • beérkező áru szakszerű felhasználása,
  • az összeszerelést végző kollégák támogatása,
  • áru összekészítése, rakodás, komissiózás,
  • észlelt probléma esetén azok jelentése,
  • a munkaterület tisztán tartása.
Elvárások:
  • OKJ-s DARUKEZELŐI ENGEDÉLY: 4461 kódszámú, alulról vezérelt daru,
  • raktározási területen szerzett tapasztalat,
  • rendkívüli munkabírás, nagyfokú fizikai terhelhetőség,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság, pontosság.
Előny:
  • OKJ-s könnyűgépkezelői engedély
Amit kínálunk:
  • stabil, multinacionális háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • kiváló munkakörülmények,
  • fix fizetés + egyéb juttatások.
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
Egyéb:
  • Munkaidő: 2 műszakos munkarendben: 6:00-14:30 és 14:30-23:00.
Kapcsolat:
Referencia kód: UDK-01

Jelentkezés: Amennyiben megfelel a fenti feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése email címre.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni.