www.cvonline.hu

Customer Quality Engineer Ref.:410

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.03.14.
Hirdetés azonosító: 507077
lejárt

Vevői minőségügyi mérnök

Ref.: 410.

munkatársat keresünk az elektronikaiparban egyik piacvezető Partnercégünkhöz. Folyamatos

fejlesztéseikkel meghatározó tevékenységet folytatnak az egészségügy, életmód és

világítástechnika területén.

A munkakör alapvető célja:

A vevőszolgálati ügyeket érintő minőségügyi feladatok ellátása, a javítási költségek és a hibás termékek felülvizsgálata.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Hibalehetőségek elemzése, előrejelzése és kiküszöbölése
  • Safe launch program bevezetése és fenntartása
  • Teljesítményértékelés
  • Termékfejlesztési projektek kezdeményezése és irányítása
  • Hibákkal kapcsolatos adatszolgáltatás
  • Minőségügyi jelentések készítése (minőségi mutatók, panaszok)
  • Aktív részvétel a fejlesztésekben és a termékek ellenőrzésében
  • Gyökérok elemzés, panaszkezelés
  • Kapcsolattartás az eladókkal és a megrendelőkkel
  • A vonatkozó jogszabályok, előírások és vállalati szabályzatok betartása

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Mérnöki végzettség (Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki diploma)
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Néhány éves releváns szakmai tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • Minőségügyi területen szerzett tapasztalat

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Tamási

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu