x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

CSOPORTVEZETŐ

Fõvárosi Csatornázási Mûvek Zrt.-CSOPORTVEZETŐ
Hozzáadva 2012.09.14.
Hirdetés azonosító: 438949
lejárt

FŐVÁROSI CSATORNÁZÁSI MŰVEK ZRT.

keres

munkatársat

üzemeltetési területre

Feladatok:

  • Épületfenntartási és üzemeltetési feladatok koordinálása,
  • 28 fős csoport szakmai irányítása,
  • ingatlanok állagmegóvása, folyamatos karbantartás, fejlesztés,
  • új, költséghatékony üzemeltetési módszerek bevezetése,
  • napi zavartalan működés biztosítása,
  • naprakész adminisztráció vezetése,
  • tervek, statisztikák készítése.

Elvárások:

  • Min. technikusi végzettség, épületgépészeti, műszaki ismeretek,
  • 3-5 éves vezetői tapasztalat,
  • a munkájához kapcsolódó jogi anyagok ismerete,
  • MS Office (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • jó szervező készség.

Előny:

  • Több telephellyel rendelkező szolgáltató cégnél szerzett tapasztalat,
  • magas fokú lojalitás.
  • épület-gépészmérnöki végzettség
  • TERC ismeret

Amit kínálunk:

  • Önálló munkavégzés,
  • kihívással teli munkakör.

A jelentkezők magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény, valamint a pozició megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Műszaki / Mérnök
Minimális tapasztalat
3 és 5 év között
Vezetői engedély
Szükséges
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése