www.cvonline.hu

CSOPORTVEZETŐ

FŐVÁROSI CSATORNÁZÁSI MŰVEK ZRT.

keres

munkatársat

üzemeltetési területre

Feladatok:

  • Épületfenntartási és üzemeltetési feladatok koordinálása,
  • 28 fős csoport szakmai irányítása,
  • ingatlanok állagmegóvása, folyamatos karbantartás, fejlesztés,
  • új, költséghatékony üzemeltetési módszerek bevezetése,
  • napi zavartalan működés biztosítása,
  • naprakész adminisztráció vezetése,
  • tervek, statisztikák készítése.

Elvárások:

  • Min. technikusi végzettség, épületgépészeti, műszaki ismeretek,
  • 3-5 éves vezetői tapasztalat,
  • a munkájához kapcsolódó jogi anyagok ismerete,
  • MS Office (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • jó szervező készség.

Előny:

  • Több telephellyel rendelkező szolgáltató cégnél szerzett tapasztalat,
  • magas fokú lojalitás.
  • épület-gépészmérnöki végzettség
  • TERC ismeret

Amit kínálunk:

  • Önálló munkavégzés,
  • kihívással teli munkakör.

A jelentkezők magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény, valamint a pozició megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest