www.cvonline.hu

CSOPORTVEZETŐ

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2016.07.25.
Hirdetés azonosító: 197099

A Sanmina MSD divíziója a Miskolc melletti Alsózsolcai Ipari Parkban fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószekrények, bázisállomások összeszerelésével foglalkozik. Telephelyünk a világ nagy telekommunikációs cégeinek és ezek beszállítóinak gyárt és szállít termékeket. A jelenleg több, mint 500 főt foglalkoztató üzemünkbe keresünk Csoportvezetői munkakörbe munkatársat, aki lendületes személyiségével szeretne csatlakozni egy folyamatosan fejlődő céghez, egy fiatalos csapathoz!

Kínált pozíció:

TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ

Feladat

  • A termelési tervek és programok folyamatos figyelése és határidőre teljesítésének megkövetelése
  • Célok és irányelvek betartatása, és nyomonkövetése a selejtarány és az anyagfelhasználás csökkentése érdekében
  • A müködéshez szükséges segédanyagok és kiegészítő felszerelések meglétének nyomonkövetése, beszerzésük szükségességének időben történő jelzése
  • A területéhez tartozó emberek irányítása
  • Új munkavállalók részére képzés, betanítás

Elvárás

  • Minimum középfokú végzettség
  • Műszaki végzettség előny
  • 1-2 éves vezetői tapasztalat
  • Határozott fellépés
  • Önállóság
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Dinamikus munkakörnyezet
  • Fejlődési, továbblépési lehetőség
  • Cafeteria rendszer
  • Vállalati buszjárat (Miskolcról, Ónodból)
  • Dolgozóközpontú hozzáállás, nyitott vállalati kultúra
  • Dolgozói kedvezmények (uszoda, fittnesz, éttermek, szolgáltatások)

Friss diplomások jelentkezését is várjuk!

Elvárt nyelvek ismerete: magyar

Egyéb hasonló állások Önnek
Laborvezető

Nestlé Hungária Kft.

Feladatok:Elsődleges feladatkör: 4 fős labor v...
Borsod-Abaúj-Zemplén

Üzemelési Vezető

S&K Human-Logistics Kft.

Eger környékén, működő 35 szobás szállodába Üze...

OPERÁTOR

Bachl Kft.

  Hőszigetelő anyagok gyártásával és forgalmaz...