www.cvonline.hu

CSOPORTVEZETŐ

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 197099

A Sanmina MSD divíziója a Miskolc melletti Alsózsolcai Ipari Parkban fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószekrények, bázisállomások összeszerelésével foglalkozik. Telephelyünk a világ nagy telekommunikációs cégeinek és ezek beszállítóinak gyárt és szállít termékeket. A jelenleg több, mint 500 főt foglalkoztató üzemünkbe keresünk Csoportvezetői munkakörbe munkatársat, aki lendületes személyiségével szeretne csatlakozni egy folyamatosan fejlődő céghez, egy fiatalos csapathoz!

Kínált pozíció:

TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ

Feladat

  • A termelési tervek és programok folyamatos figyelése és határidőre teljesítésének megkövetelése
  • Célok és irányelvek betartatása, és nyomonkövetése a selejtarány és az anyagfelhasználás csökkentése érdekében
  • A müködéshez szükséges segédanyagok és kiegészítő felszerelések meglétének nyomonkövetése, beszerzésük szükségességének időben történő jelzése
  • A területéhez tartozó emberek irányítása
  • Új munkavállalók részére képzés, betanítás

Elvárás

  • Minimum középfokú végzettség
  • Műszaki végzettség előny
  • 1-2 éves vezetői tapasztalat
  • Határozott fellépés
  • Önállóság
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Dinamikus munkakörnyezet
  • Fejlődési, továbblépési lehetőség
  • Cafeteria rendszer
  • Vállalati buszjárat (Miskolcról, Ónodból)
  • Dolgozóközpontú hozzáállás, nyitott vállalati kultúra
  • Dolgozói kedvezmények (uszoda, fittnesz, éttermek, szolgáltatások)

Friss diplomások jelentkezését is várjuk!

Elvárt nyelvek ismerete: magyar

Egyéb hasonló állások Önnek
Üzemvezető fémipari területre

Trenkwalder Kft

Nagy múltú, korszerű technológiákat alkalmazó p...
Pest

PLC programozó (PLC Technician)

Műszaki fejlesztéssel foglalkozó, dinamikusan f...
Budapest

Hibakereső mérnök

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Baranya