Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

www.cvonline.hu

CSOPORTVEZETŐ

Sanmina - SCI Magyarország Kft.-CSOPORTVEZETŐ
Hozzáadva 2014.07.14.
Hirdetés azonosító: 197099

CSOPORTVEZETŐ <p> </p>
<p>A Sanmina MSD divíziója a Miskolc melletti Alsózsolcai Ipari Parkban fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószekrények, bázisállomások összeszerelésével foglalkozik. Telephelyünk a világ nagy telekommunikációs cégeinek és ezek beszállítóinak gyárt és szállít termékeket. A jelenleg több, mint 500 főt foglalkoztató üzemünkbe keresünk Csoportvezetői munkakörbe munkatársat, aki lendületes személyiségével szeretne csatlakozni egy folyamatosan fejlődő céghez, egy fiatalos csapathoz!</p>
<p><strong>Kínált pozíció:</strong></p>
<p><strong><br /></strong></p>
<p style="text-align: center;"><span style="font-size: large;"><strong>TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ</strong></span></p>
<p><strong>Feladat</strong></p>
<ul>
<li>A termelési tervek és programok folyamatos figyelése és határidőre teljesítésének megkövetelése</li>
<li>Célok és irányelvek betartatása, és nyomonkövetése a selejtarány és az anyagfelhasználás csökkentése érdekében</li>
<li>A müködéshez szükséges segédanyagok és kiegészítő felszerelések meglétének nyomonkövetése, beszerzésük szükségességének időben történő jelzése</li>
<li>A területéhez tartozó emberek irányítása</li>
<li>Új munkavállalók részére képzés, betanítás</li>
</ul>
<p><strong>Elvárás</strong></p>
<ul>
<li>Minimum középfokú végzettség</li>
<li>Műszaki végzettség előny</li>
<li>1-2 éves vezetői tapasztalat</li>
<li>Határozott fellépés</li>
<li>Önállóság</li>
<li>Jó kommunikációs készség</li>
</ul>
<p><strong>Amit kínálunk</strong></p>
<ul>
<li>Dinamikus munkakörnyezet</li>
<li>Fejlődési, továbblépési lehetőség</li>
<li>Cafeteria rendszer</li>
<li>Vállalati buszjárat (Miskolcról, Ónodból)</li>
<li>Dolgozóközpontú hozzáállás, nyitott vállalati kultúra</li>
<li>Dolgozói kedvezmények (uszoda, fittnesz, éttermek, szolgáltatások)</li>
</ul>
<p><strong>Friss diplomások jelentkezését is várjuk!<br /></strong></p>
<p><strong>Elvárt nyelvek ismerete: </strong>magyar</p>

Munkavégzés helye:
Alsózsolca
Kategória
Termelés / Gyártás, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Műszaki / Mérnök
Minimális tapasztalat
2 év
Szükséges iskolai végzettség
Középiskola
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Borsod-Abaúj-Zemplén

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése