www.cvonline.hu
Csoportvezető (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 576053
lejárt
FELADAT

Feladatok

-4 alcsoport vezetése és menedzselése (kb. 25 kolléga)

-Beszámolási kötelezettség a szolgáltatási egység vezetője felé

-Felelősség a csoportok által nyújtott minőségi, időbeni és költség-hatékony szolgáltatásáért

-A munkaerővel kapcsolatos évi költségvetése elkészítése

-Az erőforrások effektív elosztásának és kihasználásának biztosítása a költséghatékonyság figyelembe vételével

-Az ügyfél által támasztott igények megvalósulásának biztosítása a szolgáltatás területén

-A minőségi fejlesztésekre irányuló kezdeményezések vezetése és koordinálása

-Annak biztosítása, hogy a tranzíciók tervezése, elindítása, végrehajtása és lezárása eredményes és hatékony legyen

-Hatékony kommunikáció az érdekelt felekkel, részvétel rendszeres meetingeken és rendszeres beszámolók készítése

-A szolgáltatási egységen belüli automatizálás támogatása

-A dolgozói motiváció fejlesztése és a kollégák szakmai fejlődésének támogatása

Elvárások

-Műszaki vagy vezetői tanulmányok (Releváns végzettség/diploma előnyt jelent)

-3 év tapasztalat csoportvezetői területen IT Outsourcing környezetben

-Tapasztalat minőségi fejlesztés területén

-Vezetői pozícióban szerzett tapasztalat people management feladatokkal

-Felsőfokú angol nyelvtudás

-Német nyelvtudás előnyt jelent

-MS Office, Excel, Word, Powerpoint ismeret

-Szerver-környezetben szerzett tudás előnyt jelent

-A vezetői eszköztár és folyamatok kiváló ismerete

-Költségvetések tervezésében, koordinálásában való jártasság

-ITIL folyamatok és módszertan ismerete

-Kiváló kommunikációs képesség (írásban és szóban ill. prezentációs készség)

-Kiváló tárgyalóképesség, szociális kompetencia – kritikus helyzetekben is

-Diplomáciai érzék az érzékeny ügyfélpanaszok kezelése során

-Kiváló szervezői és időmenedzsment készségek, stressz-tűrő képesség, rövid határidők betartása

-Különböző kultúrák, szervezeti egységek közti együttműködésre való képesség

-Nyitottság az újítások iránt

-Gyakorlatias és kezdeményező munkastílus

-Eredményorientált hozzáállás

Amit kínálunk

Fiatal és barátságos csapat

Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése  Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 78034

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen