Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Csomagológép-kezelő - betanított munka

PROHUMAN
Hozzáadva: 2014.06.23.
Jelentkezési határidő: 2012.11.29.
Hirdetés azonosító: 436072
lejárt

GYÁLI partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • a csomagológépek szakszerű működtetése, a gépbeállítások folyamatos ellenőrzése,
  • a diszpozíciós tábláknak megfelelően a termékek csomagolása,
  • probléma, hibajelzés esetén azonnali beavatkozás,
  • komissiózási, raktározási feladatok,
  • üzemi rend, üzemi higiénia, termékbiztonság, minőségbiztosítási előírások, illetve a munka- és tűzvédelmi előírások maximális betartása,
  • a termelő gépek karbantartása,
  • szükséges adminisztráció elvégzése számítógépen.
Elvárások:
  • középfokú végzettség (pl. szakmunkás),
  • termelésben, illetve raktározásban szerzett tapasztalat,
  • műszaki érzék,
  • számítástechnikai ismeretek,
  • monotónia tűrés, teherbíró képesség,
  • megfelelés esetén egészségügyi kiskönyvre lesz szükség!
Előny:
  • gépbeállításban szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Fizetés: fix bruttó órabér + műszakpótlék + teljesítmény bónusz + cafeteria
Munkavégzés helye:
  • Gyál (kijutás egyénileg!)
  • a többműszakos munkarend és a túlóra miatt ajánlott autóval közlekedni.
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • 2 műszakos munkarend: 7:00-16:00
  • 15:00-24:00
  • heti 5 nap hétfő és szombat között.
  • túlóra várható!
  • Kezdés: azonnal
Kapcsolat:
Referencia kód: CSG-001

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: allas4@prohuman.hu

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül.
Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Gyál

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése