www.cvonline.hu

Csomagolási mérnök Ref.330

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2014.01.15.
Hirdetés azonosító: 489092
lejárt

Csomagolási mérnököt keresünk

Referencia szám: 330

Megbízónk egy folyamatosan fejlődő, piacvezető multinacionális vállalat. Innovatív technológiájuknak köszönhetően világszínvonalú termékekkel látják el partnereiket a berendezés- és gépgyártás területén, kiemelt figyelmet fordítva a minőségbiztosításra és a környezetvédelemre.

Olyan munkatársat keresünk, aki szaktudásával, elkötelezettségével és precizitásával tovább tudja erősíteni a cég dolgozóinak csapatát.

A munkakör célja:

Hatékonyabbá és gazdaságosabbá tenni a szállítási feltételeket.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Késztermék-, beszállítói és belső csomagolások tervezése, optimalizálása

  • Szállítmányozási módok, szempontok érvényesítése a csomagolás-meghatározásnál

  • Vállalati normák és vevői előírások betartása

  • Költségelőnyök figyelembevétele

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek, tapasztalatok és képességek:

  • Felsőfokú csomagolástechnológus mérnök végzettség

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás

  • Releváns szakmai tapasztalat

  • CAD és MS Office programok felhasználói szintű ismerete

  • Precizitás

  • Önállóság

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • Egyedi csomagolástervezési tapasztalat

  • Gépészeti ismeretek

  • SAP ismeretek

  • Angol nyelvtudás

  • Projektmunka tapasztalat

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Stabil, piaci szintű jövedelem;

  • Komoly szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség;

  • Letelepedési támogatás.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső és töltse fel magyar és német nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu