www.cvonline.hu

CRM elemző

  • A hirdetés 479 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

CRM elemző / modellező

Feladatok:

  • Aktívan részt vesz a cég hosszú távú CRM stratégiájának megvalósításában,
  • Értékesítési és marketing akciókhoz kapcsolódó elemzéseket, leválogatásokat, adatállományokat készít,
  • Analitikus, elemzői oldalról támogatja az operatív CRM csoport munkáját,
  • Részt vesz a célcsoport(ok) meghatározásában,
  • Nyomon követi a kampányok eredményességét, statisztikákat készít,
  • Az elkészült riportokhoz értelmezéseket, magyarázatokat szolgáltat,
  • Támogatja a CRM stratégiában rögzített projekteket,
  • Közreműködik az adatok minőségének folyamatos kontrolljában és az adatvagyon karbantartásában, kiaknázásában.

Elvárások:

  • Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) végzettség,

  • Hasonló munkakörben (adatbányászat, elemző, kontroller) szerzett minimum 2-3

    éves tapasztalat

  • 3 év befektetési/lakossági termékek értékesítésében szerzett tapasztalat előny

  • Középfokú szakmai angolnyelv-használat

  • Magabiztos PL/SQL ismeret

  • Analitikus képességek, logikai készség,

  • Proaktív, eredményorientált szemléletmód

Munkavégzés helye:

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére kérem, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol