www.cvonline.hu

CNC PROGRAMOZÓ HOLLANDIA

  • A hirdetés 594 napja lejárt

CNC PROGRAMOZÓ ÁLLÁS HOLLANDIÁBAN
Tapasztalattal rendelkező, angolul vagy németül társalgási szinten beszélő CNC - programozókat keresünk Hollandiába, holland munkaadóhoz.

További információk:

Hollandia különböző, főleg északi területeire keresünk
CNC – Programozókat,
CNC - eszterga és CNC - maró gépekre.

Holland partnercégünk jelenleg olyan szakembereket tud elhelyezni, akiknek van tapasztalata CNC - programozás területén, így CNC – operátor illetve CNC – gépbeállító jelentkezőket egyelőre nem áll módunkban elhelyezni.

Feladatok:

• Technikai rajzok egyéni olvasása, és ez alapján programozás
• Megfelelő szerszám kiválasztása
• Megmunkáláshoz szükséges megfelelő sebesség kiválasztása

Elvárások:

Szakirányú végzettség
Társalgási szintű angol nyelvtudás
Legalább 5 év tapasztalat, lehetőleg Heidenhain vagy Fanuc vezérlőkön ebből minimum 3 év programozási tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány, és autó előny
• Megfelelés esetén rövid időn belül utazás

Juttatások:

• Fizetés: Heti nettó 375 Euro
• Szállás: Partner ingyenes biztosítja az elhelyezés egy ágyas szobákban, max. 2-3 fős lakásokban.
• Egészségügyi biztosítás szintén a partner által biztosított

Olyan önéletrajzot várunk, amelyben kifejti, hogy:

- milyen programmal/programokkal dolgozott,
- milyen gépen/gépeket dolgozott,
- milyen méretű termékeket gyártott,
- milyen alapanyagokkal dolgozott?
- Milyen hibahatárral dolgozott?
- milyen cégnél dolgozott, és milyen iparágban?

A fentiek ismeretében, angol vagy német nyelvű önéletrajzot várunk az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Link megjelenítése

Irodáink

Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Szerb mobilszám: +381-60-0670251