www.cvonline.hu

CNC - Gyártástechnológus

  • A hirdetés 1071 napja lejárt

Veszprém megyei multinacionális megbízónk részére keresünk CNC - gyártástechnológus munkatársat az alábbi elvárásokkal és feladatokkal.

Feladatok:

  • CNC programok írása (Fanuc és/vagy Sinumerik)
  • Műszaki rajzok készítése (ProE, AutoCAD)
  • Gyártási dokumentáció elkészítése és aktualizálása
  • Elő- és utókalkuláció, árajánlat készítés
  • Részvétel a termelés optimalizálására irányuló projektmunkákban
  • Mintagyártás koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Számítógépes ismeretek: MS Office, 3D CAD rendszerek
  • ProE, AutoCAD felhasználói ismerete
  • Határozott fellépés, nagyfokú önállóság
  • Kreativitás, jó problémamegoldó készség, csapatszellem
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Fényképes, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével!

Fontos tudnivaló a pályázással kapcsolatban! Tekintettel arra, hogy egy hét alatt akár több száz önéletrajzot is kaphatunk egy-egy pozícióra, nem küldünk Önnek külön értesítést arról, ha beérkezett hozzánk pályázati anyaga. Ettől függetlenül természetesen nálunk minden pályázat maximum 10 munkanapon belül értékelésre kerül. Amennyiben Ön ezen 10 nap alatt nem kap tőlünk személyes vagy telefonos interjúra meghívót, úgy pályázatát sajnálatos módon nem választottuk ki az adott pozícióra. Ez esetben az önéletrajza bekerül az adatbázisunkba és egy jövőbeni újabb nyitott állás kapcsán kereshetjük Önt. Szíves megértését köszönjük és bízunk abban, hogy Ön a kiválasztottak körét bővíti majd!

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő