www.cvonline.hu

CNC gépkezelő

Régió: Vas

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.05.30.
Jelentkezési határidő: 2012.10.24.
Hirdetés azonosító: 417261

Ügyfelünk komplex, innovatív termékek vezető szállítója. Késztermékeket, rendszereket, egyes termékrészeket fejlesztenek és gyártanak- és mindezt különböző iparágakba. Megrendelőik erős globális vagy regionális piaccal rendelkező neves nemzetközi és nemzeti vállalatok. Három üzleti területen képviseltetik magukat: Szépségápolás, Ipari megoldások, Egészségügyi megoldások.

Feladatok:

- 2D, 3D marás egyedi gyártásban, önállóan

Elvárások:

- Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
- Szakirányú végzettség
- 3 műszakos munkarend
- Jó rajzolvasási készség
- Igényes, precíz, önálló munkavégzés
- Heidanhain TNC 503/430/426 vezérlés ismerete

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Béren kívüli juttatási rendszer
- Prémium rendszer
- Albérlet támogatás vagy útiköltség térítés
- Szakmai fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján