Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

CAM programozó

Euroform Kft.-CAM programozó
Hozzáadva 2012.04.28.
Hirdetés azonosító: 390660
lejárt

 A német-magyar tulajdonú

Szerszámgyártó kft.

Műanyag-, ill. gumialakító szerszámok gyártásában jártas

CAM programozót

keres

 Elvárásaink:
      - Szakirányú végzettség,
      - Néhány éves szakmai tapasztalat,
      - 3-D CAM programozói rendszer ismerete (DELCAM előnyben),
      - Nagy munkabírás,

Amit kínálunk:
      - Kreatív munkavégzési lehetőség,
      - Versenyképes jövedelem,
      - Kedvező munkakörülmények,
      - Német-magyar vállalat biztos háttere,

Önéletrajzát az alábbi címre várjuk.

Kategória
IT / Informatika
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése