www.cvonline.hu

Call center operátor 6 órában - ügyfélszolgálati területre

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.04.25.
Hirdetés azonosító: 389760

Pénzügyi területen működő multinacionális cég megbízásából, azonnali kezdéssel, munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Ami a munkát illeti:
  • a sikeres kiválasztást követően egy tréning során megismerkedhetsz a call center munkájával és az éppen aktuális projektekkel,
  • az ügyfelek és a call center operátor között a kommunikáció kizárólag telefonon keresztül történik,
  • egy program segítségével az operátor látja a munkavégzéshez szükséges adatokat, az ügyfelek eddig igénybevett szolgáltatásait és ennek megfelelően tájékoztatást ad az új lehetőségekről,
  • a munka irodai környezetben, a város szívében, egy 80 fős call centerben zajlik,
  • a folyamatos telefonos kommunikáció mellett feladatod még a napi adminisztráció elvégzése is.
  • Cél: minél több elégedett ügyfél, akik a legkedvezőbb szolgáltatásokban részesülnek a Te segítségeddel!
Elvárások:
  • Jelentkezz, ha:
  • nem szeretnél teljes munkaidőben dolgozni, de fix havi jövedelemre van szükséged,
  • szeretnél csatlakozni egy multinacionális vállalat csapatához,
  • komoly, felelősségteljes munkára vágysz,
  • képes vagy az üzleties kommunikációra és a megjelenésed is ennek megfelelő,
  • személyiséged meggyőző és bármilyen helyzetben feltalálod magad,
  • érdekel a multik és a pénzügy világa.
Amit kínálunk:
  • hosszú távú, stabil munkahely,
  • fix fizetés (a béred nem a teljesítményedtől függ!) + cafetéria
  • 6 órás munkalehetőség,
  • multinacionális környezet,
  • fejlődési lehetőségek,
  • karrierlehetőség,
  • fiatalos csapat, jó munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 5. kerület
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig váltott műszakban 7:30-14:00 vagy 14:00-20:00,
  • havonta egy szombat 9:00-15:00.
Kapcsolat:
Referencia kód: CCO-06

Jelentkezni fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó önéletrajzzal az allas1@prohuman.hu email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével lehet.