www.cvonline.hu

Call Center MÁSKÉPP!

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 320524

Multinacionális partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • értékesítési területen dolgozni, de elege van a csak jutalékos fizetésből,
  • irodai környezetben ügyfelekkel foglalkozni, nem házról házra járni,
  • meglévő ügyfélkörrel foglalkozni hideg hívások helyett,
  • LÉTEZŐ, mindenki számára ismert termékeket értékesíteni,
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőséget,
  • olyan cégnél dolgozni, ami nem szűnik meg,
  • korra való tekintet nélküli elbírálásban részesülni!
Elvárások:
  • középfokú végzettség és/vagy értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • alapszintű számítástechnikai ismeretek,
  • kiemelkedő kommunikációs készség!
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 19. kerület (Határ úthoz közel).
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Kétműszakos munkarend, napi 8 órában, 9-19 óra között beosztás szerint.
  • Elvárás: heti 2 délutáni műszak, havonta 2 szombat (szabadon választható).
  • Multinacionális környezetben, FIX + jutalékos rendszerben nettó 80-200 ezer Ft-ot kereshet!
Kapcsolat:
Jelentkezni önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet, illetve érdeklődni a 06-20/252-8747 telefonszámon.