www.cvonline.hu

Cafeteria Tanácsadó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.07.27.
Hirdetés azonosító: 393310

Cafeteria-szolgáltatások üzletágunk munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • a Cafeteria szolgáltatás teljes körű támogatása,
  • napi szintű levelezés és telefonos kapcsolattartás az Ügyfelekkel, illetve a Munkavállalókkal,
  • felmerülő panaszok és problémák kezelése,
  • a belépő/kilépő munkavállalókhoz kapcsolódó teendők ellátása,
  • részvétel a juttatások megrendelésében és kiosztásában,
  • a szolgáltatáshoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése,
  • az Üzletágvezető számára riportok készítése.
Elvárások:
  • felsőfokú végzettség,
  • Cafeteria adminisztrációban szerzett tapasztalat,
  • általános munkaügyi ismeretek,
  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Word, Excel magabiztos felhasználói szintű ismerete,
  • határozott fellépés,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • motivált, ambiciózus személyiség.
Amit kínálunk:
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • azonnali munkakezdés.
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 14. kerület
Egyéb:
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, 9:00-17:30-ig.
Kapcsolat:
Jelentkezés: Fényképes szakmai önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Referencia szám: CT-01

Kategória
Humán erőforrás
Régió