Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

www.cvonline.hu

C# Szoftverfejlesztő

Exact Solutions Kft.-C# Szoftverfejlesztő
Hozzáadva 2014.08.17.
Hirdetés azonosító: 301985

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Partnerünk egy nemzetközi érdekeltségű informatikai nagyvállalat dinamikusan bővülő budapesti irodája. Bővülő csapatába keresünk C# programozókat.

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladat:

  • Orvosi, automatizálási, pénzügyi szoftverek fejlesztése
  • Közreműködés a fejlesztés minden fázisában (tervezés, specifikáció, fejlesztés, tesztelés, dokumentáció, hibafelderítés - javítás)
  • Fejlesztői csapatmunkában történő aktív részvétel, szakmai egyeztetés a csapattal illetve a megbízóval

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú (informatikus, mérnöki) végzettség
  • Magabiztos C# ismeret
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (napi kapcsolattartás külföldi csapattagokkal)
  • Kreativitás, csapatszellem, jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • A következő technológiák közül bármelyiknek az ismerete: Sharepoint, WPF, WCF, xslt, SQL, XML, VB
  • A következő eszközök bármelyikének ismerete: MS Visual Studio 2010, MS Team Foundation Server, Rational ClearCase
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
  • Automatizálástechnikai, pénzügyi vagy orvosi informatikai érdeklődés

Amit kínálunk:

  • Szakmai-, nyelvi fejlődés, tanulási lehetőség tapasztalt kollégák mellett
  • Kellemes munkakörnyezet, dinamikusan fejlődő csapat
  • Hosszú távú nemzetközi projektek
  • Versenyképes juttatási csomag

Budapest
Kategória
IT / Informatika
Minimális tapasztalat
Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

Részletek, jelentkezés

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése