www.cvonline.hu

C# Szoftverfejlesztő

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Partnerünk egy nemzetközi érdekeltségű informatikai nagyvállalat dinamikusan bővülő budapesti irodája. Bővülő csapatába keresünk C# programozókat.

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladat:

  • Orvosi, automatizálási, pénzügyi szoftverek fejlesztése
  • Közreműködés a fejlesztés minden fázisában (tervezés, specifikáció, fejlesztés, tesztelés, dokumentáció, hibafelderítés - javítás)
  • Fejlesztői csapatmunkában történő aktív részvétel, szakmai egyeztetés a csapattal illetve a megbízóval

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú (informatikus, mérnöki) végzettség
  • Magabiztos C# ismeret
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (napi kapcsolattartás külföldi csapattagokkal)
  • Kreativitás, csapatszellem, jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • A következő technológiák közül bármelyiknek az ismerete: Sharepoint, WPF, WCF, xslt, SQL, XML, VB
  • A következő eszközök bármelyikének ismerete: MS Visual Studio 2010, MS Team Foundation Server, Rational ClearCase
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
  • Automatizálástechnikai, pénzügyi vagy orvosi informatikai érdeklődés

Amit kínálunk:

  • Szakmai-, nyelvi fejlődés, tanulási lehetőség tapasztalt kollégák mellett
  • Kellemes munkakörnyezet, dinamikusan fejlődő csapat
  • Hosszú távú nemzetközi projektek
  • Versenyképes juttatási csomag
Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest
Egyéb hasonló állások Önnek
VEZETŐ SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Veszprém megyei, neves multinacionális váll...
Magyarország

SAP FOLYAMAT-KOORDINÁTOR

Megbízónk - Veszprém megyei, neves autóipar...

JAVA ARCHITECT CSOPORTVEZETŐ