www.cvonline.hu

C# szoftverfejlesztő (Debrecen) (INTS/11/26)

  • A hirdetés 36 napja lejárt

Debreceni partnercégünk számára keresünk C# szoftverfejlesztő munkatársat.

Feladatok:

• Tesztszoftver tervezése, fejlesztése és tesztelése

• Szoftverfejlesztői munkák vezetése

• Szakmai vezetői feladatok ellátása projektek során

• Kapcsolattartás más fejlesztői csoportokkal

• Projektmenedzsment

• Új fejlesztő kollégák mentorálása

Elvárások:

• Felsőfokú informatikus végzettség

• Minimum 3 év C# programozói tapasztalat

• Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

• Erős objektumorientált tervezés és programozás

• C#, MS SQL, .NET komponensek ismerete

Előnyt jelent:

• Visual Studio/plug-ins ismeret

• Agile/Scrum módszertan ismerete

• IT and Team Services ismeret

• Javascript, HTML, CSS és SQL tapasztalat

• Unit Testing ismeret

• AngurlarJS tapasztalat

 Amit kínálunk:

• Versenyképes juttatási csomag

• Változatos feladatok

• High mix környezet, több ezer termékkel és teszteszközökkel

• Önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége

• Dinamikus, összetartó csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben.

 Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol