www.cvonline.hu

C++ Programozó

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat
C++ Szoftverfejlesztő
pozícióba.

Cégjellemzők:
Partnerünk egy nemzetközi érdekeltségű informatikai nagyvállalat budapesti irodája, Magyarország egyik legnagyobb szoftverfejlesztője.
Nemzetközi projekteken több mint 500 jól képzett alkalmazottat foglalkoztat. Folyamatosan bővülő csapatába keresünk tapasztalt C++ programozókat.

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladat:

  • Orvosi, pénzügyi illetve automatizálási szoftverek fejlesztése
  • Közreműködés a fejlesztés minden fázisában (tervezés, specifikáció, fejlesztés, tesztelés, dokumentáció, hibafelderítés - javítás)
  • Hibaanalízis és megoldási alternatívák kidolgozása
  • Fejlesztői csapatmunkában történő aktív részvétel, szakmai egyeztetés a csapattal illetve a megbízóval.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú (informatikus, mérnöki) végzettség
  • C++ fejlesztői tapasztalat
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás (napi kapcsolattartás németországi csapattagokkal)
  • Erős probléma megoldási készség
  • Kreativitás, csapatszellem, jó kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet, mérnöki gondolkodásmód.

Előnyök:

  • A következő technológiák közül bármelyiknek az ismerete: SilverLight, SQL, XML, HTML, java script, vb script
  • Hiba és verziókövető eszközök ismerete
  • A következő fejlesztőeszközök bármelyikének ismerete: MS Visual Studio 2010, MS Team Foundation Server, Rational ClearCase, Automatizált teszt és kódelemző eszközök
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
  • Automatizálástechnikai, Pénzügyi vagy Orvosi informatikai érdeklődés
  • Agilis szoftverfejlesztési módszerek valamelyikének (Scrum, XP, Lean) ismerete.

Amit kínálunk:

  • Szakmai-, nyelvi fejlődés, tanulási lehetőség tapasztalt kollégák mellett;
  • Kellemes munkakörnyezet, dinamikusan fejlődő csapat;
  • Hosszú távú nemzetközi projektek;
  • Versenyképes juttatási csomag.
Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest
Egyéb hasonló állások Önnek
TANÁCSADÓ

ACTERRA International Kft.

SAP Business One vállalatirányítási rendszer b...
Budapest

Linux System Operator

Cégnév elrejtése

A computer company providing outsourced IT and ...
Budapest

Webfejlesztő

SessionBase Szoftverfejleszto és Tanácsadó Kft.

SessionBase Szoftverfejlesztő és Tanácsadó Kft....