www.cvonline.hu

Senior C++ fejlesztő

Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • Szoftverfejlesztési, tervezési feladatok Windows operációs rendszer alatt C++ nyelven.
  • Aktív részvétel a fejlesztési folyamatban, desktop és szerver alkalmazások fejlesztése.
  • Szoftver-specifikációk elemzése, tesztelése, dokumentálása.
  • Együttműködés a fejlesztő csoport többi tagjával.
Követelmények:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat C, C++ területen
  • Angol nyelv középszintű ismerete (szóban és írásban)
Előny:
  • Unix, Oracle, MFC ismerete
Szükséges kompetenciák:
  • önállóság
  • analitikus gondolkodásmód
  • precizitás
  • csapatmunkára való hajlandóság
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • szakmai fejlődési lehetőség
Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre:

Kategória IT / Informatika
Régió Budapest