Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

C# developer with WPF knowledge

Régió:

Budapest

Randstad Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.06.24.
Jelentkezési határidő: 2012.10.04.
Hirdetés azonosító: 370877
lejárt

Our client is one of the world's leading information technology companies. Through its Global Network Delivery Model, Innovation Network, and Solution Accelerators, it focuses on helping global organizations address their business challenges effectively.

Feladatok:

A new project platform will be built utilizing .NET Framework 3.5, will be created with a WPF based UI which will use WCF to communicate with backend .NET services. The tasks will be:
- Developing certain functional areas of the integrated application
- Interact with business analysts and other project team members

Elvárások:

- C# (.NET 3.5) language knowledge
- WPF UI development (MVVM pattern)
- Distributed application development (server side is a must)
- Full lifecycle SDLC with direct user/client interaction and requirement analysis
- Unit testing experience (preferably NUnit)
- Data modeling, database / data structure design

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Link:
http://www.randstad.hu/job_details/14139-c-developer-with-wpf-knowledge/?mid=cvonline" onclick="emailFromLead.startUp(this.getAttribute('href'),370877);return false;

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése