x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Business Analyst (Üzleti elemző, rendszerszervező)

Bluebird International ZRt.
Hozzáadva: 2014.03.19.
Jelentkezési határidő: 2012.05.12.
Hirdetés azonosító: 351102
lejárt

Pénzügyi területen egyedi szoftverek fejlesztésével foglalkozó partnerünk számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Igényfelmérés
  • Követelmény elemzés
  • Specifikáció készítés
  • Rendszertervek készítése
  • Dokumentálás

Elvárások

  • Gazdasági, elsősorban közgazdasági felsőfokú végzettség
  • Nagyságrendileg 5 év banki informatikai, rendszerszervezői, tanácsadó vagy banki üzleti

(elsősorban kockázatkezelés valamely területén megszerzett) tapasztalat
Risk (Hitelezési, Basel, Behajtás…) üzleti ismeretek

  • Angol nyelvtudás
  • Önálló gondolkodás, problémamegoldó készség, projektszemlélet

Amit nyújtunk

  • Részvétel élvonalbeli szoftvermegoldások létrehozásában itthon és külföldön (külföldre történő utazásokkal)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, szakmailag magas szinten képzett, felkészült csapat
  • Belső szakmai támogatás, beilleszkedés támogatása, mentoring, kellemes munkakörnyezet

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az cv@bluebird.hu  e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése