www.cvonline.hu

Biztonsági vezető

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2016.02.08.
Hirdetés azonosító: 1013652

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Biztonsági vezető
Munkavégzés helye: 2440 Százhalombatta, Damjanich utca 29.
Főbb feladatok: - Ellenőrzi a betörés-, vagyon- és tűzvédelmi rendszereket
- Elvégzi az áruházi folyamatok biztonsági kontrollját
- Ellenőrzi a vevőszolgálati területhez köthető biztonsági előírások betartását
- Kontrollálja a biztonsági költségek tervszerű alakulását, és azokat a lépéseket, amelyek segítségével csökkenthetők a veszteségek
- Képviseli az áruházat a hatóságokkal történő egyeztetéseken
Munkakör betöltésének feltételei: - Középfokú végzettség
- 1-3 éves szakmai tapasztalat
- Jó elemzőképesség, alkalmazkodókészség
- Elkötelezettség és csapatmunkára való képesség
Szükséges végzettség: Érettségi, Középfokú végzettség
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Szakirányú végzettség
- Vezetői tapasztalat
- Veszteség-megelőzés és/vagy vagyonvédelem területén szerzett munkatapasztalat