www.cvonline.hu

Betanított összeszerelő

  • Frissítve 46 napja

Betanított munka megváltozott munkaképességűeknek!

Kecskeméti Schaffner EMV Hungary Kft. megváltozott munkaképességű munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • transzformátorok, induktorok tekercselése,

  • felület előkészítés,-kezelés

  • apróbb termékek szerelése (kézzel és kéziszerszámmal) munkautasítás alapján

  • termékek folyamatos minőségellenőrzése

  • késztermékek csomagolás

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség

  • előny fém-és villamosipari végzettség

  • felelősségteljes munkavégzés

Amit nyújtani tudunk:

  • bónuszjuttatás

  • béren kívüli juttatás

  • céges buszjárat

  • fejlett munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy jelentkezzen telefonon a 20/510-0670-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Bács-Kiskun