www.cvonline.hu

Betanított munka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 558738

Élelmiszeripari partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • vevői rendeléseknek megfelelő kartonszükséglet összeállítása,
  • beérkezett szennyezett ládák mosása, selejtes ládák kiválogatása,
  • zöldség előkészítés, göngyölegkezelés,
  • üzemi higiénia és udvari rend betartása,
  • ládamosó és tisztarekesz tároló rendezetten tartása.
Elvárások:
  • alapfokú végzettség (8 osztály),
  • monotónia tűrés,
  • gyors, precíz munkavégzés,
  • csapatszellem,
  • megfelelés esetén egészségügyi kiskönyvre lesz szükség!
Előny:
  • OKJ targoncavezetői engedély.
Amit kínálunk:
  • fix bruttó órabér + műszakpótlék + teljesítmény bónusz + cafeteria,
  • kezdés: azonnal
Munkavégzés helye:
  • Gyál
Egyéb:
  • Munkaidő: 2 műszakos munkarend: 7:00-16:00, 16:00-01:00, heti 5 nap hétfő és szombat között, túlóra várható, emiatt ajánlott autóval közlekedni!
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Referencia kód: ELK 01

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Gyál