www.cvonline.hu

BETANÍTOTT GÉPKEZELŐ (6846)

  • A hirdetés 1061 napja lejárt

Betanított gépkezelő

Elvárások:
•min. általános iskolai végzettség
•gépkezelőként szerzett tapasztalat
•fémmegmunkálási ismeretek

Személyiségét illetően:
•Kitartó, rugalmas
•Önálló, jól kezelhető

Előny:
•CNC ismeretek

Feladatok:
•a kijelölt gép szakszerű kezelése és a gyártandó terméken kijelölt munkaművelet előírás szerinti elvégzése
•gépek karbantartásával kapcsolatos feladatok ellátása, gépek tisztán tartása
•termelési dokumentumok töltése

Juttatások:
•bruttó 120 000 Ft. alapbér 10 000 Ft. mozgóbér
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások (Erzsébet utalvány 8000 Ft. értékben)
•100 % utazási költségtérítés távolsági közlekedés esetén

Munkavégzés helye:
•Győr

Munkarend:
•3 műszakos munkarend

Munkába állás időpontja:
•Azonnal

•Fényképes pályázatokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 ill. 36 96 508 010 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.