www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.12.
 Hirdetés azonosító: 845717
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba meresünk új munkatársat az SGS divízióba:

Beszerző

Feladatok:

  • Hozzá tartozó beszállítók teljes körű kezelése, a velük való folyamatos kapcsolattartás
  • Azonnali beavatkozás késedelmes szállítás, illetve anyaghiány felismerésekor
  • A jelzett anyaghiányok esetén a szükséges intézkedések meghozatala
  • Minőségügyi reklamációk kezelése
  • Rendelések időben történő kiadása és eljuttatása, nyitott rendelések szállítási dátumának egyeztetése és azok vállalatirányítási rendszerbe történő bevitelének nyomon követése
  •  A beszerzett anyagok, árának nyomon követése, ha szükséges a PO-kon való módosítása; árellenőrzés; új anyagok árának a bekérése
  •  A hozzá tartozó beszállítói kör számlaproblémáinak azonnali kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú logisztikai szakirányú végzettség
  • Minimum 2 éves releváns tapasztalat
  • Elektronikai, gépipari vagy autóipari gyártó cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás nélkülözhetetlen
  • Német nyelv ismerete
  • Oracle rendszer ismerete előnyt jelent
  • Beszállító kiválasztásában és tendereztetésben szerzett tapasztalat, illetve új termék bevezetésében, stratégiai beszerzésben szerzett tapasztalat előnyt jelen
  • Jó kommunikációs készség, csapatjátékos, stressztűrő képesség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Széleskörő és kimagasló cafeteria juttatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkahely

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette figyelmét kérem angol és magyar nyelvű önéletrajzát küldje el az alábbi címre: