www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 1089 napja lejárt
Megbízónk Magyarország egyik legdinamikusabban növekvő, globális logisztikai szolgáltatásokat nyújtó vállalata. Budapest melletti telephelyükre keresünk

Beszerző

Feladatok:
  • Aktív kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • megrendelések koordinálása;
  • kapcsolattartás társosztályokkal;
  • beszerzési folyamatok fejlesztése;
  • beszállítói minőségügyi problémák kezelésében történő részvétel;
  • beszerzési adatok naprakészen tartása;
  • beszerzett anyagok nyomon követése (specifikációtól beérkeztetésig).
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség;
  • több éves beszerzői tapasztalat;
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • magabiztos, határozott személyiség;
  • önálló munkavégzésre való hajlandóság
Amit kínálunk:
  • Multinacionális munkakörnyezet;
  • versenyképes juttatási csomag;
  • bejárási támogatás (céges buszok, utazási hozzájárulás)
  • Lendületes, fiatalos csapat.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
Kapcsolat:
A szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.