www.cvonline.hu

Beszerző

Nagykanizsán található, villanymotor tekercseléssel foglalkozó  vállalat keres
Beszerző

munkatársat.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás beszállítókkal, rendelések készítése
  • Gyártási tervek és termelési visszajelzések alapján történő anyagmegrendelések teljes körű lebonyolítása és menedzselése
  • Anyag-készletgazdálkodás, készletoptimalizálás, a túl/alulkészletezés csökkentése
  • Megrendelések nyomon követése, felmerülő  panaszok kezelése
  • Rendelés-visszaigazolások ellenőrzése, menedzselése és egyeztetése a beszállítókkal, utánvásárlás

Elvárások:

  • Logisztikai folyamatokkal kapcsolatos, legalább 2 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol vagy olasz nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikusan vállalatnál
  • Fiatalos, dinamikus munkacsapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Nagykanizsa
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Zala