Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Beszerzési vezető

IKR Bábolna Zrt.-Beszerzési vezető
Hozzáadva 2012.04.16.
Hirdetés azonosító: 374825
lejárt

Kínált pozíció:

BESZERZÉSI VEZETŐ

Feladat

  • Mezőgazdasági alkatrészek és műszaki áruk beszerzése, készletmenedzselése.
  • Műszaki információs támogatás az országos hálózat munkatársainak.
  • Vezetői, irányítói feladatok ellátása.

Elvárás

  • Munkakörnek megfelelő felsőfokú (mezőgazdasági vagy autógépész) végzettség.
  • Győr-Komárom-Fejér megyei lakóhely.
  • Beszerzési területen szerzett tapasztalat.
  • Kereskedelmi tapasztalat.
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség.
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előny

  • Német nyelv ismerete.

Amit kínálunk

  • Munkavégzési lehetőség egy nagy múltú, magas szakmai és környezeti kultúrával rendelkező cégnél.
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség.
  • Teljesítményarányos jövedelem.

Kapcsolat

Lukovics Krisztina

Kategória
Műszaki / Mérnök, Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem, Kereskedelem / Értékesítés, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Bábolna

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése