www.cvonline.hu

Beszerzési vezető

Kínált pozíció:

BESZERZÉSI VEZETŐ

Feladat

  • Mezőgazdasági alkatrészek és műszaki áruk beszerzése, készletmenedzselése.
  • Műszaki információs támogatás az országos hálózat munkatársainak.
  • Vezetői, irányítói feladatok ellátása.

Elvárás

  • Munkakörnek megfelelő felsőfokú (mezőgazdasági vagy autógépész) végzettség.
  • Győr-Komárom-Fejér megyei lakóhely.
  • Beszerzési területen szerzett tapasztalat.
  • Kereskedelmi tapasztalat.
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség.
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előny

  • Német nyelv ismerete.

Amit kínálunk

  • Munkavégzési lehetőség egy nagy múltú, magas szakmai és környezeti kultúrával rendelkező cégnél.
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség.
  • Teljesítményarányos jövedelem.

Kapcsolat

Lukovics Krisztina