www.cvonline.hu

Beszerzési asszisztens

Partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely jelentős bővülés előtt áll a következő évben

Munkavégzés helye:
Dunaújváros

Feladatok:

  • Beszállítók felkutatása, árajánlatok kérés, összehasonlítása
  • Anyagok megrendelése az érvényes árajánlatok és szerződések alapján
  • A rendelt anyagok mennyiségének, árának ellenőrzése
  • A beszállítások megszervezése
  • A megrendelésekhez kapcsolódó dokumentumok (CoC, vámáru nyilatkozat) beérkezésének ellenőrzése
  • Az egyes beszerzésekhez kapcsolódó információk szolgáltatása a társosztályok részére
Elvárások:
  • Felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi) logisztikai, külkereskedelmi vagy gazdasági végzettség
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás (B2 szint)
  • Két év beszerzési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz egyéniség
  • Jó szervezőkészség, kiváló kommunikációs képesség
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely
  • Fejlődési lehetőség, külföldi tréningek
  • Nyelvi és szakmai képzések
  • Bejárási, albérleti, lakhatási támogatás

Munkavégzés helye Dunaújváros
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Dunaújváros