www.cvonline.hu

Beszerzés-ütemezés vezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 508056

Magyarországon évek óta jelen lévő, stabil háttérrel rendelkező, a világ élvonalába tartozó autóipari partnerünk számára keresünk Beszerzés-ütemezés vezető munkatársat Heves megyébe.

Feladatok:
  • a beszerzés-ütemezők munkájának operatív irányítása;
  • közvetlen közreműködés a vállalat központosított beszerzési tevékenységében;
  • beszállítók teljesítményének mérése és értékelése;
  • elfekvő anyagok kimutatása;
  • produktív anyagok készletgazdálkodásának támogatása;
  • potenciális beszállítói kör felmérése, árprognózisok készítése;
  • megtakarítási lehetősége feltárása, beszállítók felé árcsökkentési akciók kezdeményezése;
  • a lehető legmagasabb szintű vevőkiszolgálás biztosítása.
Elvárások:
  • felsőfokú végzettség;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • hasonló pozícióban szerzett tapasztalat gyártó környezetben;
  • proakív, dinamikus személyiség;
  • jó kommunikációs készség;
  • rendszerszemlélet.
Amit kínálunk:
  • Megbízónk munkatársainak versenyképes kompenzációs csomagot, jó munkahelyi csapatot és további karrierlehetőséget kínál.
Munkavégzés helye:
  • Gyöngyös
Kapcsolat:
Szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk, amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését.