www.cvonline.hu

Beszállítói auditor

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.01.27.
Jelentkezési határidő: 2012.11.11.
Hirdetés azonosító: 401277

Nemzetközi Partnerünk megbízásából keresünk egy fő beszállítói auditort.

Feladatok:

- Minöségügyi mérnökként a termék keletkezése és
sorozatgyártása során a beszállítandó alkatrészek, ill. a beszállítói menedzsment ellenőrzése és irányítása
- Minőségi elvárások megfogalmazása, amely biztosítja a sorozatgyártás folyamatosságát
- Beszállítókra vonatkozó minőségi elvárások megfogalmazása és felügyelete
- Megelőző minőségi intézkedések végrehajtása, sorozatgyártás előtti audit
- Probléma esetén a hibaelhárítási folyamat és a reklamáció feldolgozás intézése
- Auditcsoport vezetése

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség műszaki vagy mérnöki területen
- A minőségirányítás területen szerzett min. 5 év tapasztalat
- Projektorientált gondolkodásmód, illetve alapos módszertani ismeretek
- Autóiparban szerzett tapasztalat
- Folyékony német nyelvtudás
- Jó kommunikációs képesség
- Ülés gyártásban vagy minőségfejlesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Hosszútávú munkalehetőség
- Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján