www.cvonline.hu

Beszállítói auditor

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Debreceni telephelye

 Minőségbiztosító Igazgatóság

Audit Csoport

munkatársat keres

Feladatai:

  • A Teva alapanyag, segédanyag és intermedier beszállítóinak vevői auditálása, auditok előkészítése, koordinálása és külföldi telephelyen történő lebonyolítása
  • GXP auditok, audit terv alapján történő szervezése és teljes lebonyolítása
  • Értékeli a beszállító GMP-nek való megfelelőségét, monitorozza az auditokra tett lépések és korrekciók végrehajtását
  • Kapcsolódó dokumentációk, audit tervek és riportok elkészítése
  • Útmutatás és támogatás nyújtása a beszállítók folyamatainak fejlesztéséhez, javításához

Elvárás

Elvárásaink:

  • Egyetemi szintű természettudományi végzettség (gyógyszerész, vegyész, vegyészmérnök, biológus, minőségbiztosító)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nagyfokú utazási hajlandóság a világ bármely területére
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Nyugodt, határozott személyiség, önálló döntéshozatali képesség
  • Képesség a csapatmunkára és az audit csapat vezetésére
  • Kiváló kommunikációs képesség, alapos, precíz munkavégzés

Értékelt kvalitások

Előnyt jelent:

  • Vezetői tapasztalat
  • Hasonló területén szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
Munkavégzés helye Külföld és Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen