www.cvonline.hu

beruházási munkatárs

Feladatok:

  • Szoftver beruházási tervek előkészítése
  • Szoftver beruházási, logisztikai feladatok ellátása
  • Szoftverszerződések, számlák adminisztrációja
  • Negyedéves, éves jelentések készítése, egyeztetés
  • Területhez működéséhez kapcsolódó belső szabályozatok elkészítése és karbantartása az IT folyamatokban
  • Hatékony szakmai kapcsolatrendszer kialakítása mind az IT, mind az üzleti területekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági (közgazdász) iskolai végzettség
  • Aktuális számviteli, pénzügyi, adó törvények ismerete
  • Minimum 5 éves IT beszerzési területen eltöltött szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű aktív angol nyelvismeret szóban és írásban
  • MS Office magas szintű felhasználói ismerete
  • Logikus, lényeglátó, analitikus gondolkodás
  • Magas színvonalú szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Strukturált, precíz fogalmazási készség
  • Érvelési és érdekérvényesítési képesség

Előny:

  • SAP IM, MM modul ismerete

Jelentkezési határidő: 2012.03.27.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kérjük kattintson ide!

HTTPS://karrierportal.otpbank.hu:443/sap/bc/erecruiting/posting_apply?param=cG9zdF9pbnN0X2d1aWQ9RTE2Q0U2QkY5MDlENzBGMTkwNTIwMDE1NURDQkU5MDcmY2FuZF90eXBlPQ%3d%3d&sap-client=100

Munkavégzés helye Budapest XIII. ker.
Kategória IT / Informatika, Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest