www.cvonline.hu

Bérszámfejtési csoportvezető / Payroll Supervisor

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 397271

A Sanmina-SCI Kft. Magyarországon 1997 óta jelen lévő, dinamikusan fejlődő vállalat, a világ egyik vezető elektronikai bérgyártó cége. Hazánkban jelenleg 2 nagyvárosban van telephelyünk: Tatabányán és Miskolcon. Tatabányai gyárunkban világhírű cégek számára gyártunk telekommunikációs, illetve autóipari elektronikai termékeket. Ehhez keressük Bérszámfejtési osztályunkra az alábbi kollegát, aki a következő feladatokat fogja végezni:

Bérszámfejtési csoportvezető

Fő munkaköri feladatok:

  • Bérszámfejtési csoport irányítása
  • Törvényi és vállalati előírásoknak megfelelő teljeskörű bérszámfejtés számítógépes rendszerben és a hozzá kapcsolódó feladatok ellátása
  • Annak biztosítása, hogy a munkavállalók a ledolgozott és leigazolt munkaidejüknek megfelelően kapják meg bérüket és egyéb juttatásaikat
  • A bércsoport hatáskörébe tartozó adatok karbantartása a rendszerben
  • Havi zárás, mentés, bevallások elkészítése
  • Külső és belső ellenőrzések kiszolgálása
  • Éves zárások és évnyitások elvégzése
  • Rendszeres és eseti kimutatások készítése

Értékelt kvalitások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • TB Ügyintézői végzettség
  • Minimum 5 éves bérszámfejtési tapasztalat
  • 3 év vezetői gyakorlat
  • Munkajogi tapasztalat
  • Nexon rendszer mélyreható ismerete
  • Kiváló MSOffice tudás (Excel, Word)
  • Társalgási angol nyelvtudás
  • Pontos, gyors munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, kérjük  küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a pozíció megjelölésével.