www.cvonline.hu

Back-office vezető

Vezető hazai pénzintézet leányvállalata keres szakmai tapasztalattal rendelkező közgazdász kollégát

munkakörbe.

Feladatok:

  • ingatlan portfolió kezelése
  • monitoring folyamatok összefogása
  • nyilvántartások naprakészségének biztosítása
  • folyamatos riportolás
  • szoros együttműködés a jogi és pénzügyi területtel

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • vezetői tapasztalat
  • nyelvismeret
  • önálló munkavégzés
  • rendszerszemlélet és folyamatorientált gondolkodás
  • jó problémamegoldó képesség, proaktivitás
  • értékbecslői képesítés előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • széles körű béren kívüli juttatás
  • szakmai fejlődés
  • csapatszellem
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest